Zdraví k vánocům, ponožky s reflexními body

Vánoce se blíží. Já každý rok řeším, co komu dát pod stromeček a jsem čím dál tím víc bezradnější a myslím, že nejsem sama.  Nejraději bych dárky zrušila nebo dávala jen nějaké drobnosti. No a protože mi to nedá a vždy něco vymyslím, tak vám dám jeden typ na užitečnou pomůcku, která vás něco naučí.

Ponožky lék na chřipku

Ponožky s reflexními body a chřipka je pryč

Zkuste si najít na webu stránky  www.sick-sock.cz a podívejte se na bílé, bavlněné ponožky, které se od ostatních  ponožek liší vypleteným množstvím informací. Jsou na nich totiž vyznačené reflexní body proti chřipce  a navíc na každé ponožce je jiný text. Píše se tam kde  body jsou, jak se jmenují a kolikrát je mačkat, abyste neměli chřipku nebo když už na vás skočí, tak abyste se rychle zotavili. Není to jen o chřipce, ale také o rýmě, kašli, angíně. A je to fakt jednoduché, účinné a nezabere vám to hodně času. Jestli nevěříte, tak to nevadí. Ono to funguje i naprostým skeptikům. A že nemáte žádné odborné vzdělání? Nepotřebujete žádné speciální kurzy nebo vzdělání. Nehledejte důvody, proč to nejde. Stačí si navléct ponožky a mačkat body. Až to zkusíte na sobě, můžete pokračovat u svých dětí nebo u kamarádů.

Takzvaná reflexní terapie totiž funguje naprosto spolehlivě. Je to velmi stará metoda, kterou naše civilizace upozadila a vsadila na chemii. No a dnes přišel čas jí oprášit a naučit se jí. Pomůže nejen vám, ale i vašim partnerům a dětem, když jim budete láskyplně a někdy i bolestně mačkat body. Mě a mým známým funguje, tak proč by nemohlo vám ? Zkuste ponožky sick-sock a budete se dobře bavit.

 

 

 

 

Napsat komentář